Eliise pesa eestvedaja pälvis tunnustuse!

Rahvusvahelisel sotsiaaltöötajate päeval 12. novembril 2015 anti pidulikult üle sotsiaalhoolekande valdkonna tunnustused seitsmes kategoorias ning aasta lastehoolekande- ja peretöö tegijaks 2015 nimetati MTÜ Eliise Puhkusepesa juhataja Margit Krjukov! 

2. novembri 2015 linnavalitsuse istungil määrati 2015. aasta sotsiaalhoolekande valdkonna tunnustused seitsmes kategoorias. Tunnustused antakse pidulikult üle rahvusvahelisel sotsiaaltöötajate päeval.
Aasta sotsiaaltöö tegija tiitli laureaat on MTÜ Pesapuu juhataja Evelyn Eichhorst, kellele määrati rahaline preemia summas 625 eurot.
Aasta sotsiaaltöötaja nimetus omistati Pärnu Linnavalitsuse sotsiaalosakonna sotsiaalkonsultandile Mirjam Langile (Lank).
Aasta lastehoolekande- ja peretöö tegijaks nimetati Pärnu Lasteküla nõustaja-projektide koordinaator ja MTÜ Eliise Puhkusepesa juhataja Margit Krjukov.
Aasta hooldustöötaja nimetus määrati Tammiste Hooldekodu hooldustöötajale Katrin Luhasaarele.
Aasta vabatahtlik on SA Pärnu Haigla psühhiaatriakliiniku päevakeskuse tegevusjuhendaja ja vabatahtlik Ülle Vaher.
Aasta sotsiaalvaldkonna juhi tiitli pälvis Eakate Avahoolduskeskuse juhataja Heli Kallasmaa.
Aasta sotsiaaltöötaja koostööpartneri nimetus omistati Tartu Ülikooli Pärnu kolledži lektorile Valter Parvele.
Tunnustuse eesmärk on väärtustada isikuid, kes on oma tööalase või ühiskondliku tegevusega panustanud Pärnu sotsiaalhoolekande valdkonna arendamisse ning kelle töö, tegevus ja isiklik eeskuju sotsiaalvaldkonnas on aasta jooksul silma paistnud erilise tulemuslikkusega.
Aasta sotsiaaltöö tegijat tunnustatakse linnavalitsuse aukirja ja rahalise preemiaga ning teiste kategooriate laureaate tunnustatakse linnavalitsuse aukirja ja kingitusega. Tunnustused antakse pidulikult üle rahvusvahelisel sotsiaaltöötajate päeval, 12. novembril Strand SPA & Konverentsihotellis.